Praktyczne i wygodne garderoby – Poznań

Każdy z nas doskonale zna wartość porannego czasu. Pośpiech towarzyszy nam zarówno przy myciu zębów, jak i dopijaniu ostatniego łyka kawy. Nie ma zatem czasu na szukanie ulubionej sukienki czy paska. Odpowiednie meble i rozwiązania techniczne pozwolą Ci zaoszczędzić czas, podczas szykowania się do wyjścia. Tym sposobem zyskasz kilka dodatkowych minut na sen czy też wyprasowanie koszuli.

Przy projektowaniu garderoby, istotnym czynnikiem jest metraż i kształt pomieszczenia. Dodatkowo można oddzielić strefę damską i męską, co pozwoli na zachowanie porządku i swobody ruchów przy jednoczesnym korzystaniu z pomieszczenia, z mężem lub żoną.

Garderoby do zadań specjalnych

Garderoba to nie tylko powiększona szafa ubraniowa. Często spełnia również funkcję małego pomieszczenia gospodarczego, w którym można ukryć żelazko, deskę do prasowania oraz suszarkę na ubrania.

Ze względu na specyfikę i wielozadaniowość tego miejsca, projekt powinien być wzbogacony o rozmaite akcesoria. Podstawą wykonania jest system rurowy i kolumnowy. Półki powinny być różnej wielkości i głębokości. Wato zamontować zamykane szafki, szuflady, drążki, wieszaki, druciane lub metalowe kosze, półki na buty i kosze na bieliznę oraz wyznaczyć miejsce np. na odkurzacz. Całość natomiast, powinna prezentować się estetyczne oraz odznaczać stylem spójnym z pozostałymi wnętrzami, a także odpowiadać oczekiwaniom gospodarzy.

Mając na uwadze powyższe zasady, projektujemy oraz wykonujemy garderoby (nie tylko w mieście Poznań), które znakomicie sprawdzają się w domach i mieszkaniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu, bądź też do kontaktu telefonicznego lub mailowego, celem dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.