Wiele możliwości szaf wnękowych

Jeżeli chodzi o szafy wnękowe - obudową dla nich są ściany pomieszczenia, w którym się ona znajduje, co pozwala znacznie obniżyć koszty jej montażu i efektywnie wykorzystać oddaną do zabudowy przestrzeń. Budowane są na całą wysokość pomieszczenia, a jej podłoga to zazwyczaj podłoga wnętrza. Szafy wnękowe mogą być również narożne, w kształcie litery „L”, montowane są wtedy na dwóch prostopadłych ścianach. Taka zabudowa daje nam możliwość uzyskania znacznie większej powierzchni użytkowej. W tego typu meblu możemy również zamontować nadstawkę, czyli oddzielną zamykaną szafkę umieszczaną pod sufitem (pawlacz). Nasza firma z siedzibą w mieście Poznań słynie w indywidualnego podejścia do klienta, każda z wnęk, której aranżacji się podejmujemy jest niepowtarzalna i doskonale harmonizuje się z pomieszczeniem..


Szafy z charakterem

Jesteśmy liderem na rynku z zakresie zabudowy wnęk. Nasze biuro w Poznaniu oferuje meble, które pozwalają efektywnie wykorzystać przestrzeń mieszkania. Tego typu meblem możemy także wydzielić osobne pomieszczenie. Odpowiedniej wysokości drzwi pozwolą na zaaranżowanie garderoby. Szafa wnękowa stanowi bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób, które posiadają znaczną ilość ubrań. Dodatkowo, naszą szafę możemy wyposażyć w oświetlenie, które ułatwi poszukiwanie odpowiedniej garderoby.

Oferujemy bogaty wachlarz materiałów i dodatków, dzięki którym zabudowa stanie się ozdobą pomieszczenia. Tradycjonalistom polecamy drzwi wykonane z płyty laminowanej, natomiast miłośnikom natury oraz egzotyki – rattan, bambus lub fornir. Jeśli na bieżąco śledzisz nowinki ze świata designu, zdecyduj się na żywe i intensywne kolory szkła, aby nadać pomieszczeniu industrialny wygląd. Za naszym pośrednictwem twoja szafa wnękowa ma szansę stać się czymś więcej niż tylko meblem do przechowywania odzieży.

Odwiedź Poznań – miasto, w którym mieści się nasza placówka  i przekonaj się jak w łatwy sposób, w pustej dotąd wnęce powstać może doskonale zaaranżowana przestrzeń...