Wiele możliwości szaf wnękowych

W przypadku szafy wnękowej obudową dla niej są ściany pomieszczenia, w którym się ona znajduje, co pozwala znacznie obniżyć koszty jej montażu. Budowane są na całą wysokość pomieszczenia, a jej podłoga to zazwyczaj podłoga wnętrza. Szafy wnękowe mogą być również narożne, w kształcie litery „L”, montowane są wtedy na dwóch prostopadłych ścianach. W tego typu meblu możemy również zamontować nadstawkę, czyli oddzielną zamykaną szafkę umieszczaną pod sufitem (pawlacz).

Szafy z charakterem

Nasze biuro w Poznaniu oferuje meble, które pozwalają efektywnie wykorzystać przestrzeń mieszkania. Tego typu meblem możemy także wydzielić osobne pomieszczenie. Odpowiedniej wysokości drzwi pozwolą na zaaranżowanie garderoby. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób, które posiadają znaczną ilość ubrań. Dodatkowo, naszą szafę możemy wyposażyć w oświetlenie, które ułatwi poszukiwanie odpowiedniej garderoby.

Oferujemy bogaty wachlarz materiałów i dodatków. Tradycjonalistom polecamy drzwi wykonane z płyty laminowanej, natomiast miłośnikom natury oraz egzotyki – rattan, bambus lub fornir. Jeśli na bieżąco śledzisz nowinki ze świata designu, zdecyduj się na żywe i intensywne kolory szkła, aby nadać pomieszczeniu industrialny wygląd.